www.cvonline.hu

ÜGYVEZETŐ ASSZISZTENS

  • A hirdetés 442 napja lejárt

A logisztikai szolgáltatások piacán működő
 Trans-Sped Trint Kft.

munkatársat keres tatabányai munkavégzésre.

Főbb feladatok:

  • bejövő és kimenő levelek, számlák iktatása, adminisztrálása, továbbítása
  • általános titkársági, adminisztratív munka elvégzése
  • érkező vendégek fogadása, tárgyalók bekészítése
  • szerződések, dokumentációk, jegyzőkönyvek rendszerezése, nyilvántartása
  • szigorú számadású nyomtatványok nyilvántartása, kiadása
  • irodai anyagok utánpótlása

Elvárások:

  • középfokú végzettség
  • felhasználói szintű MS Office ismeretek
  • angol nyelv kommunikációs szintű ismerete
  • B kategóriás jogosítvány
  • megbízhatóság, precizitás, terhelhetőség
  • jó szervezőkészség
  • hasonló területen szerzett min. 2 éves gyakorlat

Amit kínálunk:

  • 4 órás részmunkaidős munkavégzés
  • versenyképes juttatási csomag
  • stabil, biztos hátterű cég, szakmai fejlődési lehetőséggel

Helyek Komárom-Esztergom
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Részmunkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol