www.cvonline.hu

Ügyvezető asszisztens (Ref.szám: HM-1128)

Man at Work Kft.

Hozzáadva: 2017.06.21.
Jelentkezési határidő: 2015.06.11.
Hirdetés azonosító: 907766

Elvárások:

  • Minimum középfokú végzettség, felsőfokú végzettség előny
  • Releváns szakmai tapasztalat ügyvezetői vagy személyi asszisztensként
  • Tárgyalóképes angol és középfokú német nyelvtudás – külföldi munkatapasztalat előnyt jelent
  • B kategóriás jogosítvány és vezetési gyakorlat
  • MS Office ismeretek, Kulcs-Soft - Ügyviteli szoftverek ismerete előny
  • Talpraesett, magabiztos személyiség
  • Jó kommunikációs készség

Főbb feladatok:

  • Felső vezetők (Ügyvezető, Kereskedelmi vezető) munkájának napi szintű támogatása
  • Angol és német nyelvű levelezések fordítása, feladatok kommunikálása a termelés felé
  • Partnerekkel (magyar és külföldi) való kapcsolattartás, levelezések és telefonhívások kezelése
  • Vezetői megbeszélések, találkozók szervezése, ütemezése, valamint ezekről emlékeztető készítése
  • Határidők egyeztetése, ellenőrzése, nyilvántartása
  • Külföldi szakmai vásárokon való részvétel
  • Egyéb adminisztratív feladatok ellátása

A munkáltató ajánlata:

  • Versenyképes bérezés
  • Cafeteria juttatás
  • Támogatott bejárás
  • Hosszútávú munkalehetőség, stabil munkahely

A munkavégzés helye:

Veszprém (Kerta)

A munkáltató profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. egy magyar tulajdonú, minőségi bútorelemeket gyártó céghez keres főállású munkatársat.

A jelentkezés módja:

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el magyar, angol és német nyelvű önéletrajzait az E-mail cím megjelenítése címre, a levél tárgyában feltüntetve a pozíció nevét és a pozícióhoz tartozó HM-1128-as referenciaszámot!

A részletekről érdeklődni lehet Hegedüs Mónikánál a +36 20/983-61-73-as mobilszámon.

(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001.)
(Munkaerő-kölcsönzői nyilvántartási szám: 3440/2001.)
(Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014.; NAIH-85575/2015.)
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Régió Veszprém
Minimális tapasztalat -
Szükséges iskolai végzettség -
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő Teljes munkaidő