www.cvonline.hu

Ügyvezető asszisztens (Pest)

  • A hirdetés 507 napja lejárt

Pest megyei multinacionális megbízó Partnerünk részére keresünk Ügyvezető asszisztens munkatársat az alábbi feladatokkal és elvárásokkal.

Feladatok:

  • Az ügyvezető igazgató napi feladatainak koordinálása, támogatása
  • Megbeszélések, workshopok anyagainak előkészítése, és a programokon való részvétel
  • Jegyzőkönyv vezetése, az elkészült akciótervek nyomon követése
  • Napi szintű kapcsolattartás a vezetőkkel, partnerekkel
  • Döntés előkészítő anyagok összeállítása - aláírásra előkészítése

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség
  • 1-3 éves hasonló területen szerzett szakmai tapasztalat
  • Aktív, tárgyalási szintű angol nyelvismeret
  • Magas szintű MS Office ismeret (kiemelten Excel, PowerPoint)
  • Kiváló szervező készség, képesség önálló és csapatban végzett munkára
  • Rugalmasság, gyors reagálás a felmerülő ad-hoc feladatokra, prioritások figyelembe vételével

Kétnyelvű, fényképpel ellátott Word formátumban szerkesztett önéletrajzzal és bruttó bérigény feltüntetésével.

Helyek Pest
Kategória Gyártás / Termelés
Asszisztencia / Adminisztráció
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő