www.cvonline.hu

Ügyvezető asszisztens műszaki háttérrel (Vas)

  • A hirdetés 658 napja lejárt

Autóipari megbízó Partnerünk részére keresünk kiváló kommunikációs képességekkel rendelkező, megbízható, önállóan, felelősségteljesen dolgozni tudó, műszaki ismeretekkel rendelkező Ügyvezető asszisztens munkatársat Vas megyébe, az alábbi feladatokkal és elvárásokkal.

Feladatok:

  • Az ügyvezető igazgató napi feladatainak koordinálása, támogatása
  • Műszaki-, termelési adatok elemzése, kimutatások, prezentációk készítése
  • Megbeszélések, workshopok anyagainak előkészítése, és a programokon való részvétel, jegyzőkönyv vezetése, továbbá az elkészült akciótervek nyomon követése
  • Döntés előkészítő anyagok összeállítása - aláírásra előkészítése

Elvárások:

  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • Angol vagy német nyelv tárgyalóképes ismerete
  • Minimum 1 éves hasonló területen szerzett szakmai tapasztalat (minőségbiztosítás területén)
  • Kiváló kommunikációs képesség
  • Jó problémamegoldó készség
  • Önálló munkavégzés, megbízhatóság

Kétnyelvű, fényképpel ellátott Word formátumban szerkesztett önéletrajzzal és bruttó bérigény feltüntetésével.

A tárgyban kérjük feltüntetni a pozíció pontos megnevezését!

Helyek Vas
Kategória Gyártás / Termelés
Mérnök / Műszaki
Asszisztencia / Adminisztráció
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő