www.cvonline.hu

Nemzetközi gyártópartnerünk részére keresünk

 ÜGYVEZETŐ ASSZISZTENS

 (HF 10-7237)

munkatársat.

 Feladatok

  • Az ügyvezető munkájának adminisztratív támogatása,
  • Bérautókkal kapcsolatos ügyintézés,
  • Excel táblázatok kezelése, adatok rögzítése,
  • Kiküldetések, találkozók, konferenciák megszervezése.

Elvárások

  • MS Office programcsomag ismerete (Word, Excel, Outloock),
  • Aktív, jó német nyelvtudás szóban és írásban,
  • Szervezőkészség.

Amit kínálunk

  • Stabil, nemzetközi háttér,
  • Folyamatos szakmai támogatás, fejlődési lehetőség,
  • Versenyképes jövedelem.

Egyéb

  • Munkavégzés helye: Békés megye (Dévaványa környéke),
  • Munkakezdés: Akár azonnal.

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését,
magyar és német nyelvű önéletrajzát kérjük, küldje a „HF 10-7237"-es referenciaszám és a pozíció feltüntetésével az alábbi e-mail címre.

 HUMANFIELD Tanácsadó Iroda

Link megjelenítése