www.cvonline.hu
Ügyvezető asszisztens (Budaörs)
Grafton Recruitment Kft

Frissítve : 2016.02.16.
Jelentkezési határidő: 2016.02.23.
Hirdetés azonosító: 1006427
lejárt

(Pest)

Pozícióleírás
Energiaszektorban működő, multinacionális partnerünk számára keresünk Ügyvezető asszisztenst Budaörsre.

- Ügyvezető adminisztratív munkájának segítése: vezetői riportok, jelentések összeállításában részvétel, Power Point prezentációk elkészítése
- Dokumentumok, e-mailek, beszámolók, jelentések, kimutatások, prezentációk fordítása angol/magyar nyelven
- Ügyvezető programjainak szervezésében való aktív részvétel
- Igazgatósági megbeszélések anyagainak előkészítése, megbeszélések jegyzőkönyvének vezetése
- Tolmácsolási, fordítási feladatok
- A központi iroda irodaszer-beszerzése
- Kapcsolattartás a központi iroda üzemeltetőjével, beleértve a karbantartási feladatokat
- Ügyvezető által meghatározott projektekben való részvétel

Követelmények
- Hasonló területen szerzett tapasztalat
- Felsőfokú angol nyelvtudás írásban, szóban egyaránt
- Kiváló MS Office felhasználói ismeretek
- Kiváló szervezőkészség
- Magas szintű kommunikációs, tárgyalási készség
- Magabiztos, határozott, udvarias fellépés
- Türelmes, segítőkész személyiség

- Versenyképes juttatási csomag (alapbér + teljesítmény alapján bónusz, cafeteria, bejárás támogatása)
- Alkalmazotti jogviszony teljes munkaidőben
- Fiatalos, lendületes csapat