www.cvonline.hu

ÜGYVEZETŐ ASSZISZTENS (6240)

  • A hirdetés 1184 napja lejárt

Elvárások:
-Legalább középfokú végzettség
-5-7 éves felsővezető mellett – hasonló munkakörben - szerzett tapasztalat
-Aktív középfokú német nyelvismeret szóban és írásban
-Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek (Word, Excel, Outlook)
-Gépírási, levelezési ismeretek
-B kategóriás jogosítvány
-Jó szervező és kommunikációs készség
-Megbízható, lojális személyiség

Előny:
-Egyéb nyelvismeret
-Gyorsírás ismeret

Feladatok:
-A cégvezető napi munkájának segítése
-Kapcsolattartás a német anyacéggel
-Magyar és idegen nyelvű levelezés bonyolítása
-Iktatási, postázási feladatok ellátása
-Telefonok kezelése
-Megbeszélések, értekezletek szervezése, előkészítése

Juttatások:
-Bérezés megegyezés szerint
-Prémium (havonta értékelés alapján)
-A munkába járás 100%-os költségtérítése

Munkaidő:
-munkanapokon, napi 8 óra

Munkavégzés helye:
-Csorna és Kapuvár környéke

Megbízónk egy német tulajdonban lévő, speciális gépek gyártásával foglalkozó dinamikusan fejlődő vállalkozás.

A fényképpel ellátott magyar és német nyelvű pályázatokat a pozíció és a bérigény megjelölésével E-mail cím megjelenítése e-mail címre kérjük.
Érdeklődni lehet munkanapokon 8-16 óráig a 96/508-000 vagy a 70/9426-064-es telefonszámon Nyikosné Kovács Melindánál.