www.cvonline.hu

ügyvédjelölt/asszisztens/titkárnő

  • A hirdetés 1235 napja lejárt

Egyéni Ügyvédi Iroda az alábbi három pozicióra munkatársat keres:

Budapesten a II. kerületben (Szépvölgyi út) polgári jog ezen belül is elsősorban gazdasági jog adójog, csőd és felszámolási ügyekkel  foglalkozó Egyéni Ügyvédi Iroda, ügyvédjelöltet/ügyvédjelölteket keres

Feladatok:
- bírósági beadványok és egyéb okiratok szerkesztése,
- peres és más hatósági eljárásokban jogi képviselet ellátása,
- ügyfelekkel való kapcsolattartás, adminisztratív feladatok ellátása,
- jogszabály és kapcsolódó állásfoglalások kutatása,
- cégeljárásban való közreműködés,
- Adóhivatlallal és más hatóságokkal kapcsolattartás stb., földhivatali ügyintézés.

Elvárások:
- önálló munkavégzésre való képesség,
- precizitás, igényes munkavégzés, megbízhatóság, csapatszellem,
- jó kommunikációs készség, kreativitás,
- irodai programok, elektronikus jogtárak és egyéb irodai szoftverek ismerete,
- terhelhetőség és érdeklődés a gazdasági jog szakterületei iránt
- elhivatottság az ügyvédi munka iránt.

-vállalkozó készség szakirányú szakképzésekben való részvételre

Munkaadó ajánlata:
- fiatal csapat, illetve jelentős tapasztalattal rendelkező vezető, igényes munkakörnyezet,
- hosszú távú munkalehetőség,
- számos jogterület megismerésének lehetősége a gyakorlatban,
- versenyképes fizetés.

Asszisztenst és Titkárnőt az alábbi feltételekkel:

A végzendő feladatok:
- az ügyvédi munka segítése (titkárnő esetén iktatás, határidők figyelemmel kísérése)
- okiratok, beadványok előkészítésében való közreműködés,
- cégeljárásban való közreműködés
- adminisztratív feladatok ellátása
- jogszabályok, joggyakorlat kutatása

A pályázóval szembeni elvárásaink:
- iktatás határidők nyilvántartása
- önállóságra való készség és képesség
- rugalmasság
- gyors, precíz, igényes munkavégzés
- számítógépes ismeretek

Az Egyéni Ügyvédi iroda cserébe az alábbiakat kínálja:
- igényes munkakörnyezet és fiatal szakértő csapattal való közös munkavégzés
- gyakorlati tudás, tapasztalat megszerzése főleg gazdasági jog,  adózás és  felszámolás szakterületen (ezeken a szakterületeken büntetőjog is )
- szakmai fejlődési lehetőség
- tényleges, érdemi munkavégzés
- egyetem utáni együttműködés lehetősége
- részmunkaidő gyakornoknak

Helyek Budapest
Kategória Jog / Jogi tanácsadás
Asszisztencia / Adminisztráció
Minimális tapasztalat Gyakornok
Szükséges iskolai végzettség Egyetemi végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő