www.cvonline.hu

Ügyvédjelölt

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.09.20.
Jelentkezési határidő: 2015.05.07.

Pozíció leírása / Job description

Magyarország egyik legsikeresebb nemzetközi ügyvédi irodájába keresünk pályakezdő vagy legfeljebb egy év tapasztalattal rendelkező, angolul folyékonyan beszélő ügyvédjelöltet.

Feladatok:

- Szerződések és más okiratok szerkesztése, véleményezése, fordítása
- Elektronikus cég- és változásbejegyzések elkészítése
- Cégbírósági kérelmek előkészítése
- Jogi kutatómunka és állásfoglalások elkészítése
- Kapcsolattartás különböző hivatalos szervekkel

Elvárások:

Alapvető elvárások:
- magyar jogi végzettség cum laude vagy summa cum laude diplomával
- kiváló felsőfokú angol nyelvismeret
- elhivatottság, motiváltság
- proaktív gondolkodás
- pontos, precíz munkavégzés önállóan és csoport tagjaként is
- rugalmas, nyitott személyiség
- kiváló munkabírás
- kiemelkedő problémamegoldó és stressz-tűrő képesség
- magas szintű kommunikációs készség szóban és írásban

A kiválasztásnál előnyt jelent:
- Gyakornoki vagy ügyvédjelölti munkatapasztalat nemzetközi ügyvédi irodában
- Magas szintű német vagy francia nyelvtudás
- Angol jogi szaknyelv ismerete
- LL.M vagy egyéb külföldön szerzett jogi tapasztalat

Amit kínálunk:

- Versenyképes juttatási csomag
- Nemzetközi környezet
- Inspiráló munkatársak
- Folyamatos fejlődési lehetőség
- Modern iroda
- Munkavállaló-barát munkahely

Elvárások / Requirements

Amit kínálunk / Offer

1024 Budapest
Lövőház utca 39.
Tel: +36 1 411 2090
www.randstad.hu

Randstad Hungária Kft. logó
Kategória Jog / Jogi tanácsadás
Régió Budapest
Minimális tapasztalat -
Szükséges iskolai végzettség Egyetemi végzettség
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő Teljes munkaidő