www.cvonline.hu

Ügyvédjelölt

  • A hirdetés 995 napja lejárt

Budapesti ügyvédi iroda

angolul jól beszélő, dinamikus

munkatársat keres.

Az ügyvédi iroda fő profilja:

  • gazdasági jog,
  • társasági és egyéb polgári jog,
  • ingatlanjog,
  • munkajog,
  • követelések jogi úton történő érvényesítése,
  • médiajog.

Várható feladatok:

Jogi kutatás, szerződések készítése illetve véleményezése; társasági jogi, ingatlannal kapcsolatos, munkaügyi iratok szerkesztése; bírósági és más hatósági eljárásban való képviselettel összefüggő beadványok készítése; eljárás bíróságok és hatóságok előtt; részvétel az iroda mindennapi életében.

Elvárások:

Olyan gyakorlattal rendelkező jogászok jelentkezését várjuk, akik legalább cum laude diplomával rendelkeznek. További feltétel az angol nyelv tárgyalási szintű ismerete, emellett a precíz munkavégzés, jó problémamegoldó képesség, megbízhatóság.

Amit kínálunk:

Kellemes, jól felszerelt munkakörnyezet; változatos feladatok; kiemelkedő szakmai fejlődési lehetőség; fiatal, barátságos, szakmailag felkészült csapat.

Jelentkezés kizárólag írásban, magyar nyelvű, fényképes, az évfolyamdolgozat(ok) és szakdolgozatok témájának megjelölését is tartalmazó szakmai önéletrajz megküldésével, az esetleges eddigi munkatapasztalat és a beszélt idegen nyelvek, illetve a preferált kezdési időpont és a fizetési igény megjelölésével  lenti e-mail címre.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Jog / Jogi tanácsadás
Szükséges iskolai végzettség Egyetemi végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő