www.cvonline.hu

Ügyvédjelölt

  • A hirdetés 2 napja lejárt

Több évtizedes múltra visszatekintő, kiemelkedően magas szakmai színvonalat nyújtó belvárosi ügyvédi iroda megbízásából keresünk ügyvédjelölt pozícióra

munkatársat.

Feladatok:
  • klasszikus ügyvédjelölti feladatok polgári jog, gazdasági jog területén
  • szerződések készítése, véleményezése
  • jogi állásfoglalások készítése
  • peres képviselet ellátásában való közreműködés, bírósági beadványok szerkesztése
  • cégeljárásokban való közreműködés
Elvárások:
  • jogi egyetemi végzettség
  • ügyvédi irodában szerzett legalább 1 éves gyakorlat
  • precizitás, terhelhetőség
  • pontos munkavégzés
Juttatások:

Előnyt jelent:

  • ügyvédjelöltként szerzett 1 évet meghaladó gyakorlat
  • német nyelvtudás

Munkavégzés helye:

  • Budapest, VI. kerület

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, küldje el önéletrajzát fizetési igénnyel együtt a E-mail cím megjelenítése címre!

Adatkezelési szám: NAIH-106075/2016