www.cvonline.hu

Ügyvédjelölt

  • A hirdetés 57 napja lejárt

Polgári- és büntetőjoggal foglalkozó, valamint számos egyéb jogterületen tevékenykedő, belvárosi ügyvédi iroda megbízásából keresünk új kollégát az alábbi munkakörbe:

Feladatok:
Elvárások:
  • lelkiismeretes munkavégzés
  • precizitás
  • min. 1 éves tapasztalat
  • min. középfokú angol nyelvtudás
  • Budapesti Ügyvédi Kamarai tagság
  • elektronikus cégeljárás, elektronikus fizetési meghagyásos eljárás ismerete
  • előny: elektronikus per ismerete
Juttatások:
  • változatos feladatok
  • sokrétű tapasztalatszerzési lehetőség
  • szakmai fejlődés
  • Munkaidő: heti 40 óra (hétfőtől péntekig)
  • Munkavégzés helye: Budapest

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el önéletrajzát a E-mail cím megjelenítése e-mail címre, a betölteni kívánt munkakör és fizetési igény megjelölésével.

Helyek Budapest
Kategória Jog / Jogi tanácsadás
Minimális tapasztalat -
Szükséges iskolai végzettség -