www.cvonline.hu
Ügyvédjelölt
Trenkwalder Kft
Hozzáadva: 2016.12.02.
Jelentkezési határidő: 2016.12.08.
Hirdetés azonosító: 1096055
lejárt

Jelentős ügyfélkörrel rendelkező, nagyrészt polgári joggal foglalkozó partnerünk részére keresünk ügyvédjelöltet.

Feladatok:

  •  ügyvéd irányítása mellett beadványok szerkesztése, referálás az ügyvéd felé
  • jogkutatás
  • állásfoglalások készítése partnereink részére jogi ügyletek vonatkozásában
  • kapcsolattartás ügyfelekkel

Elvárások:

  • jogász diploma
  • 1 éves ügyvédjelölti tapasztalat polgári jogi, munkajogi vagy közbeszerzési jogi területen
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • önálló precíz munkavégzésre való alkalmasság
  • jó kommunikációs és fogalmazási készség

-          Előny:

  • B kategóriás jogosítvány
  • angol nyelv ismerete

Amit nyújtunk:

  • Határozatlan időre szóló munkaviszony, teljes munkaidő
  • Stabil szervezeti háttér
  • Lehetőség van mind a magánpiac, mind az állami szektor szereplőinek megismerésére

Egyéb információ:

  • Munkavégzés helye: VII. kerület

Magán-munkaközvetítői ny. sz.: 29338/2000-0100
Munkaerő-kölcsönzői ny. sz.: 37961/2001-0100
Adatkezelés nyilvántartási száma NAIH-53813/2012.