www.cvonline.hu

ÜGYVÉDJELÖLT

  • A hirdetés 286 napja lejárt

Közép- és Kelet-Európára szakosodott nemzetközi ügyvédi irodánk

ÜGYVÉDJELÖLTET

keres.

 Feladatok:

  • szerződések véleményezése, előkészítése
  • beadványok szerkesztése
  • részvétel bírósági peres és nemperes, illetve közigazgatási eljárásokban
  • eljárás hatóságok előtt
  • jogi állásfoglalások előkészítése
  • jogszabálykutatás

Elvárásaink:

  • magas szintű német nyelvtudás írásban és szóban;
  • angol nyelvismeret;
  • szakmai igényesség, megbízható munkavégzés;
  • az ügyvédi hivatásrend iránti elkötelezettség
  • önálló munkavégzésre való alkalmasság;
  • csapatmunkára való készség;
  • gyakorlatias, ügyfélközpontú gondolkodás
  • kreativitás
  • lojalitás
  • számítástechnikai ismeretek (Windows alkalmazások, jogi adatbázisok használata, magas szintű Internetes ismeretek).

Előny:

  • ½-1 éves ügyvédjelölti vagy ügyvédi irodában eltöltött gyakornoki tapasztalat;
  • érdeklődés a társasági jog, ingatlanjog, munkajog, pénzügyi jog területei iránt;
  • nyitottság a speciális jogi szakterületek iránt.

Amit kínálunk:

  • modern munkakörnyezet,
  • hosszú távú együttműködés lehetősége
  • folyamatos szakmai fejlődés

A magyar nyelvű motivációs levelet, valamint a magyar és idegen nyelvű önéletrajzokat az alábbi e-mail címen várjuk.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Jog / Jogi tanácsadás
Szükséges iskolai végzettség Egyetemi végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol, Német