www.cvonline.hu

Ügyvédjelölt

Get Work Trend Kft

Hozzáadva: 2017.04.23.
Hirdetés azonosító: 1063232
AMIRE NÁLUNK SZÁMÍTHATSZ
  • karriercéljaid szem előtt tartó tanácsadás
  • számos álláslehetőség
  • lehetőség valami új megismerésére
AMIT MI NYÚJTUNK
  • felkészítünk a sikeres pályázatra
  • szakértelmünket a kezedbe helyezzük
  • kellemes légkörben fogadunk

Munkavégzés helye:

Budapest

Megbízónk:

Budapesti ügyvédi iroda számára keresünk közbeszerzés iránt érdeklődő, vagy közbeszerzési gyakorlattal rendelkező kollégát

Amire biztosan számíthat:

  • Szakmai fejlődési lehetőség, változatos munka
  • Gyakorlati tapasztalatszerzés
  • Lendületes csapat
  • Igényes, modern munkakörnyezet
  • Bérezés megegyezés szerint

Főbb feladatai lesznek:

  • Közbeszerzési eljárások teljes körű bonyolítása, ellenőrzése
  • Közbeszerzési eljárási cselekményeken való részvétel
  • Közbeszerzési dokumentumok elkészítése
  • Kapcsolódó ügyintézés
  • Ügyfelekkel történő kapcsolattartás
  • Eseti jelleggel illetve a közbeszerzési feladatokhoz kapcsolódóan egyes polgári jogi feladatok

Amit Öntől elvárunk:

  • Jogász diploma, vagy legalább jogász szakon szerzett abszolutórium
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret (Word, Excel, Internet)
  • Elhivatottság, ambíció, teherbírás
  • Kitartás, szorgalom
  • Szakmai igényesség, pontosság
  • Fejlődőképesség, önálló munkavégzés

A pozíció betöltéséhez előnyt jelent:

  • Közbeszerzési eljárások utóellenőrzésében vagy folyamatba épített ellenőrzésében szerzett tapasztalat

Ha szeretne ennek a sikeres csapatnak a tagja lenni küldje el magyar nyelvű fényképes szakmai önéletrajzát a pozíció megjelölésével az alábbi e-mail címre.

Munkaerő-közvetítés engedély száma: V-M-001/6900-1/2013
Munkaerő-kölcsönzés engedély száma: V-M-001/5559-2/2013

Köszönjük!

NÁLUNK TE VAGY A LEGFONTOSABB!

ELÉRHETŐSÉGEINK:
Get Work Trend Kft. 1023 Budapest, Árpád fejedelem útja 31.
www.getwork.hu
TERÜLETI IRODÁINK: Kecskemét • Körösladány • Mátészalka • Miskolc • Nyírbátor • Szerencs • Tatabánya