www.cvonline.hu

Ügyvédjelölt

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2016.12.25.
Jelentkezési határidő: 2016.08.23.
Hirdetés azonosító: 1046507

Szeretnél egy Legal 500-ba tartozó ügyvédi irodánál dolgozni?

Érdeklődsz a gyógyszeripar iránt és kíváncsi vagy Magyarország egyik legnagyobb gyógyszeripari vállalatának mindennapjaira?

Szeretnéd angol nyelvtudásodat napi szinten használni?

Ha igen a válaszod a fenti kérdésekre, akkor ez a Te pozíciód!

Feladatok:

Klasszikus ügyvédjelölti feladatok főleg gyógyszeripar területén:
- M&A
- projektfinanszírozás
- társasági jog
- szerződések
- ingatlanjog
- versenyjog
- peres képviselet
- fordítások
- kapcsolattartás

Elvárások:

- Egyetemi jogi diploma minimum cum laude minősítéssel
- Folyékony angol nyelvtudás + jogi szaknyelv ismerete
- Fél-1 év tapasztalat társasági jogi ügyvédi irodában

Előny:
- Aktív német nyelvtudás
- Gyógyszeriparban szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

Ha Téged választunk a pozícióra, lehetőséget kapsz, hogy

- egyszerre megismerj egy sikeres ügyvédi irodát, és Magyarország egyik legnagyobb gyógyszeripari cégét.

- nemzetközi színtéren kamatoztasd szakmai- és nyelvtudásodat.

- olyan egyedi szakmai tapasztalatot szerezz, mely később megkülönböztethet téged a munkaerőpiacon.

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján