www.cvonline.hu

Ügyvédjelölt

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2016.12.23.
Jelentkezési határidő: 2016.06.04.
Hirdetés azonosító: 1039817

Friss diplomás jogászok figyelem!
Pályakezdő ügyvédjelöltet keresünk Székesfehérvári székhelyű ügyvédi irodába!

Feladatok:

- Klasszikus ügyvédjelölti feladatok ellátása
- Közreműködés fizetésképtelenségi jogi ügyekben, úgy, mint felszámolási eljárások, csődeljárások kapcsán felmerülő problémák megoldásában
- Gazdasági társaságok működéséhez, problémáinak megoldásához jogi támogatás nyújtása a kapcsolódó jogterületeken (gazdasági jog, cégjog, munkajog, versenyjog)
- Közreműködés ingatlan-ügyletek bonyolításában (adásvételi, bérleti szerződések, ingatlanügyi hatóság előtti ügyintézés)
- Képviseleti tevékenység, kapcsolattartás ellátása bíróságok, hatóságok és harmadik személyek előtt illetve irányában
- Az ügyvédi iroda ügyvédei munkájának támogatása, jogi és adminisztratív háttérfeladatok megoldásában
- Jogi vélemények készítése, jogszabály-elemzés, bírósági gyakorlat kutatása
- Munkavégzés magyar és szükség szerint idegen nyelven

Elvárások:

Elvárás:
- Magyar egyetemi jogi diploma
- 0-1 év szakmai tapasztalat
- Microsoft Office (Word, Excel, Outlook) alapos ismerete
- Minimum középfokú angol nyelvtudás szóban és írásban

Előny:
- Német nyelv ismerete
- Egyéb idegen nyelv ismerete
- Opten jogi adatbázis, Complex Új Jogtár használatának ismerete
- Justitia ügyvédi nyilvántartó program funkcióinak ismerete

Amit kínálunk:

- folyamatos fejlődés
- hosszú távú karrier lehetőség
- dinamikus csapat

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján