www.cvonline.hu

Ügyvédjelölt munkajogi területre

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2016.12.24.
Jelentkezési határidő: 2016.08.13.
Hirdetés azonosító: 1043599

Szeretnéd jogi karrieredet Magyarország egyik legsikeresebb nemzetközi ügyvédi irodájában elindítani?
Téged keresünk, ha folyékony angol nyelvtudásodat napi szinten szeretnéd használni és érdeklődsz a munkajog területe iránt.

Feladatok:

- Nagyvállalati ügyfelek képviselete munkajogi kérdések, esetleges perek során
- Munkáltatói jogkör gyakorlók döntései, intézkedései tervezetének munkajogi szempontból történő véleményezése, ezek jogszerűségének biztosítása
- Képviselet egyéb intézmények és hatóságok előtt
- A munkajogi csoport teljes körű támogatása

Elvárások:

Alapvető elvárások:
- magyar jogi végzettség cum laude vagy summa cum laude diplomával
- érdeklődés a munkajog területe iránt
- kiváló felsőfokú angol nyelvismeret
- elhivatottság, motiváltság
- proaktív gondolkodás
- pontos, precíz munkavégzés önállóan és csoport tagjaként is
- rugalmas, nyitott személyiség
- kiváló munkabírás
- kiemelkedő problémamegoldó és stressz-tűrő képesség
- magas szintű kommunikációs készség szóban és írásban

A kiválasztásnál előnyt jelent:
- Gyakornoki vagy maximum egy év ügyvédjelölti munkatapasztalat nemzetközi ügyvédi irodában
- Angol jogi szaknyelv ismerete
- Német nyelv ismerete

Amit kínálunk:

- Versenyképes juttatási csomag
- Nemzetközi környezet
- Inspiráló munkatársak
- Folyamatos fejlődési lehetőség
- Modern irodai környezet
- Munkavállaló-barát munkahely

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján