www.cvonline.hu

Ügyvédjelölt / alkalmazott ügyvéd

  • A hirdetés 1052 napja lejárt

Lendületesen fejlődő, széles ügyfélkörrel rendelkező budapesti belvárosi ügyvédi iroda fiatal csapatába keres lelkes, nagy munkabírású, kiemelkedően jó kommunikációs képességgel és legalább egy éves szakmai tapasztalattal bíró ügyvédjelöltet vagy alkalmazott ügyvédet azonnali kezdéssel, széleskörű szakmai tapasztalatszerzési lehetőséggel.

Feladatok:

  • szerződések készítése, véleményezése
  • cégjogi képviselet
  • beadványok, állásfoglalások előkészítése
  • jogi kutatómunka
  • kapcsolattartás ügyfelekkel
  • peres képviselet

Elvárások:

  • nagyfokú munkabírás, rugalmasság
  • kreatív gondolkodásmód
  • ügyféllel való közvetlen kapcsolattartáshoz szükséges megfelelő fellépés
  • kiemelkedő szóbeli és írásbeli kommunikációs készség
  • rendszerszemlélet
  • kifogástalan helyesírás
  • önálló munkavégzés
  • legalább egy éves szakmai tapasztalat polgári, gazdasági jogi területen
  • irodai számítógépes alkalmazások, jogtár felhasználói ismerete

Előnyt jelent:

  • angol nyelv munkanyelvként történő használata szóban és írásban
  • B-kategóriás jogosítvány

Kapcsolat

Bolevácz és Vörös Ügyvédi Iroda

Kapcsolattartó:

Bárány Tímea

  • Jelentkezés módja:

    fényképes szakmai önéletrajzzal magyar és angol nyelven

  • Jelentkezés határideje

    2014. május 12.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Jog / Jogi tanácsadás
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Egyetemi végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő