www.cvonline.hu

Ügyvédjelölt /alkalmazott ügyvéd

  • A hirdetés 419 napja lejárt

Ügyvédi Irodánk pályázatot hirdet

ügyvédjelölt /alkalmazott ügyvéd

pozíció betöltésére:

Feladatok:

  • szerződések véleményezése, előkészítése
  • beadványok szerkesztése
  • önálló eljárás bírósági peres és nemperes eljárásokban, illetve hatóságok előtt
  • jogi állásfoglalások előkészítése
  • jogszabálykutatás

Elvárások:

  • az ügyvédi hivatásrend iránti elkötelezettség
  • szakmai igényesség, megbízható munkavégzés
  • kreatív gondolkodásmód
  • lojalitás
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek

Előnyt jelent:

  • jó stressz tűrő képesség
  • tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • jogosítvány
  • a polgári jog területén szerzett szakmai tapasztalat

Amit kínálunk:

  • fiatalos munkakörnyezet, dinamikus munkatempó
  • hosszú távú, egyéni képességektől függő együttműködés lehetősége
  • folyamatos szakmai fejlődés, érdemi feladatok ellátása révén

kizárólag e-mailben, az alábbi e-mail címen, fényképes önéletrajzzal és motivációs levéllel, fizetési igény megjelölésével.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Jog / Jogi tanácsadás
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő