www.cvonline.hu
Ügyvéd (Ingatlan tranzakciós joggyakorlattal)
Grafton Recruitment Kft

Frissítve : 2015.03.19.
Jelentkezési határidő: 2015.03.21.
Hirdetés azonosító: 917516
lejárt

(Budapest)

Pozícióleírás
Partnerünk gazdasági joggal foglalkozó, nemzetközi ügyfélkörrel rendelkező ügyvédi iroda.
Ügyvéd munkatársat keres az alábbi feladatokra:

- Ingatlan tranzakciókhoz kapcsolódó jogi átvilágítás, adásvételi szerződések, tervezési, építési kivitelezési, bérleti, illetve üzemeltetési szerződések elkészítése, letárgyalása
- Vonatkozó földhivatali és egyéb hatósági eljárásokban képviselet
- Döntés előkészítő anyagok jogi szempontú véleményezése, felülvizsgálata
- Jelentések, beszámolók, jogi szakvélemények készítése

Követelmények
Elvárások:
- Jogi szakvizsga
- Legalább 3-5 év releváns tapasztalat ingatlan tranzakciós joggyakorlat terén
- Tárgyalási szintű, aktív angol nyelvtudás írásban és szóban
- Csapatmunkában történő részvétel és problémamegoldó képesség
- Önálló munkavégzés és stressztűrő képesség
- Jó kommunikációs és fogalmazó készség írásban és szóban egyaránt