www.cvonline.hu

Ügynökségi Brand Manager

  • A hirdetés 922 napja lejárt

Közismert, sikeres portálok fejlesztésével foglalkozó ügyfelünk Budapest belvárosi irodájába keresünk több éves ügynökségi szövegírói és/vagy márka menedzsment tapasztalattal rendelkező

munkatársat.

Feladatok

  • Külső és belső ügyfelek kiszolgálása, ügyfélkezelése,
  • meglévő oldalak online megejlenéseinek menedzselése,
  • hírlevelek szerkesztése, kiküldése,
  • kampányok tervezése, kivitelezése és visszamérése,
  • projekt alapú munkavégzés,
  • szükség esetén junior copywriter/PR munkatársak szakmai irányítása.

Elvárások

  • Legalább 3-5 év releváns szakmai tapasztalat,
  • ügyökségénél szerzett tapasztalat,
  • felsőfokú végzettség (preferáltan szakirányú),
  • ügyfélkezelésben szerzett tapasztalat,
  • középszintű angol nyelvtudás,
  • kreatív, koncepcióalkotásra képes személyiség,
  • kitartás, proaktivitás, a megálmodott koncepciók megvalósítása.

Munkavégzés helye: Budapest, VII. kerület

Jelentkezés: E-mail cím megjelenítése

Helyek Budapest
Kategória Marketing / Reklám / Média / PR
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol