www.cvonline.hu

Ügyintézői kommunikációs munkatárs

  • A hirdetés 756 napja lejárt

OTP Bank

 munkakör betöltésére munkatársat keres.

Feladatok:

  • A Szakterületek felől a Retail fiókhálózat és a Call centerek felé irányuló belső szakmai- és értékesítési kommunikációs folyamat támogatása, közreműködés kommunikációs támogató anyagok elkészítésében, ügyintézői és egyéb szakmai hírlevelek és heti összefoglalók elkészítése;
  • Folyamatleírások, termékleírások elkészítésében és karbantartásban való közreműködés;
  • Folyamatos kapcsolattartás a Szakterületek munkatársaival a tervezett hírek ütemezésétől kezdődően a megjelenéséig, illetve a változások - érintett rendszerekben történő – átvezetéséig;
  • A megjelenő hírek elkészítése, tartalmának, valamint stílusának, és sablonoknak való megfelelőségének ellenőrzése;
  • Közreműködés a hálózati információs csatornák fejlesztésében, karbantartásában;
  • Ügyintézői szakmai naprakészség mérésében való közreműködés, adatbázis karbantartás és a kapcsolódó statisztikák összeállítása;
  • Hálózati észrevételek kezelése;
  • Beszámolók, tájékoztatók készítése;

Elvárások:

  • Felsőfokú iskolai végzettség;
  • Magas szintű MS Office felhasználói ismeretek;
  • Jó kommunikációs és problémamegoldó képesség;
  • Magas színvonalú, önálló munkavégzés;
  • Együttműködési és felelősségvállalási képesség;
  • Kreativitás;
  • Rugalmasság, kitartó, pontos, megbízható munkavégzés, nagy teherbírás;
  • Nyitottság a folyamatos tanulásra, új ismeretek elsajátítására;
  • Képesség az együttműködésre, csoportban való munkára;
  • Monotonitástűrés.

Előnyt jelent:

  • Értékesítési és/vagy kommunikációs területen szerzett tapasztalat;
  • Banki (fiókhálózatban vagy központi területen szerzett) szakmai tapasztalat;
  • Banki működés ismerete (átfogó, esetleg egy részterület pontosabb ismerete);
  • MS Sharepoint 2010 ismerete;

Jelentkezési határidő: 2014. december 26.

Kérjük, Karrierportálunkon a meghirdetett munkakörre történő jelentkezéséhez használjon Internet Explorer böngészőt. Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, a jelentkezéshez kattintson a "Jelentkezés" gombra!

Helyek Pest
Budapest
Kategória Marketing / Reklám / Média / PR
Értékesítés / Kereskedelem
Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő