www.cvonline.hu

Ügyintéző

  • A hirdetés 714 napja lejárt

Magyarország legnagyobb takarékszövetkezete a B3 TAKARÉK Szövetkezet

pályázatot hirdet

 ÜGYINTÉZŐ

 munkakörbe

Feladatok:

  • Teljeskörű fióki ügyintézés és értékesítés

Elvárások a pályázóval szemben:

  • szakirányú középfokú iskolai végzettség (érettségi)
  • bankszakmai tapasztalat (előny)
  • befektetési tevékenység ismerete
  • hitelezésben szerzett korábbi tarábbi tapasztalat(előny)
  • jó kommunikációs készség
  • számítógépes ismeretek (MS Office)
  • járművezetési engedély (B kategória)

Munkavégzés helye: Zirc

Amit kínálunk:

  • határozatlan idejű szerződés, heti 40 órában

Fényképes önéletrajzzal és motivációs levél elküldésével az alábbi e-mail címen lehet. A tárgyba kérjük feltüntetni: „ügyintéző“

Helyek Veszprém
Kategória Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Asszisztencia / Adminisztráció
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő