www.cvonline.hu

Ügyintéző

  • A hirdetés 696 napja lejárt

 Link megjelenítése%20PAINT.png" border="0" width="205" height="61" style="vertical-align: middle; display: block; margin-left: auto; margin-right: auto;" />

A Ciprusi Értékpapír és Tőzsdei Felügyelet (CySEC) szabályozása alatt működő nemzetközi hírű befektetési cég, a Trading Point of Financial Instruments Ltd, kiváló adottságokkal rendelkező, motivált munkatársat keres

Ügyintéző

 ( Hivatkozási szám: HU_AO12015 )

munkakörbe budapesti képviseleti irodájába!

A munkakörben elvégzendő fő feladatok a következők:

  • Információ továbbítás és kapcsolattartás az ügyfelekkel a különböző kommunikációs csatornákon
  • Segítségnyújtás az ügyfeleknek kéréseikkel és kérdéseikkel kapcsolatban
  • Az ügyfelek és a többi ügyfélszolgálati osztály közötti hatékony és folyamatos munkafolyamat kialakítása és elősegítése
  • Hatékony problémamegoldás

A fő követelmények a következők:

  • Szakirányú felsőfokú végzettség
  • A hasonló munkakörben szerzett tapasztalat előnyt jelent
  • Kiváló kommunikációs, kapcsolattartási és csapatmunkára való képesség
  • Kiváló magyar és angol nyelvismeret írásban és szóban egyaránt
  • Jó társalgási szintű német és/vagy olasz nyelvtudás
  • Kitűnő problémamegoldó készségek
  • Számítógépes felhasználói ismeretek (Microsoft Office eszközök)

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés
  • Szakmai fejlődés
  • Barátságos nemzetközi munkakörnyezet

Munkavégzés típusa: teljes munkaidő

Munkavégzés helye: Budapest

Fényképes, angol nyelvű önéletrajzát küldje el a lenti e-mail címre, a fenti hivatkozási számot feltüntetve.

Az összes jelentkezést szigorúan bizalmasan kezeljük!

Helyek Budapest
Pest
Kategória Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Asszisztencia / Adminisztráció
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő