www.cvonline.hu

ÜGYINTÉZŐ

  • A hirdetés 1202 napja lejárt

Németországi fióktelepünkre keresünk

ÜGYINTÉZŐ

munkatársat

Főbb feladatok:

  • általános adminisztratív feladatok ellátása magyar és német nyelven
  • szóbeli és írásbeli kapcsolattartás a német partnerekkel
  • nyilvántartások naprakész vezetése, adatrögzítés
  • irodán kívüli ügyintézési feladatok (hivatalok, egészségügyi szervek)
  • szállítói számlák ellenőrzése, iratok kezelése

Szakmai elvárásaink:

  • aktív, kommunikációképes német nyelvtudás
  • B kategóriás jogosítvány, gépjárművezetői gyakorlat
  • magabiztos számítógépes ismeretek
  • adminisztratív területen szerzett munkatapasztalat (min. 1 év)

Személyes elvárásaink:

  • átlag feletti kommunikációs készség
  • önálló, talpraesett személyiség, határozott fellépés
  • kiváló szervező és rendszerező készség
  • hajlandóság külföldi tartózkodásra

Egyéb információk:

  • munkavégzés helye: Észak-Németország
  • munkaidő: teljes főállás
  • munkaidő-beosztás: rugalmas

  • A jelentkezéseket magyar és német nyelvű fényképes önéletrajzzal és motivációs levéllel az alábbi e-mail címre várjuk.

A jelentkezések beérkezésének határideje:

  • 2014. január 20.

Kezdés várható időpontja:

  • Megegyezés szerint
Helyek Külföld
Kategória Külföldi munka
Asszisztencia / Adminisztráció
Minimális tapasztalat 1 év
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő