www.cvonline.hu

Ügyintéző

  • Company_icon Lincos Kft
  • Location_icon Debrecen, Hajdú-Bihar
  • Mentés
  • Az álláshirdetés 16 napja lett aktiválva

A Lincos Kft., garázsipari szerszámokkal és berendezésekkel foglalkozó cég

Ügyintézőt

keres

A Lincos Kft. garázsipari szerszámokkal, gépekkel és berendezésekkel foglalkozó piac egyik legmeghatározóbb szereplője, tevékenysége egész Európát lefedi. Keressük kollégánkat aki a vevőinkkel napi kapcsolatot ápol. Az általunk forgalmazott termékek palettája megtekinthető: Link megjelenítése oldalunkon

Feladatok:

  • Telefonos és e-mailes kapcsolattartás ügyfeleinkkel
  • Bejövő rendelések feldolgozása, számlázása
  • Csomagküldések előkészítése, futárprogramok használata (DHL, UPS, TOF, Sprinter, PickPackPont, MPL)
  • Csomagok nyomkövetésével kapcsolatos ügyintézés

 Elvárások:

  • MS Excel és más Office termék magas szintű ismerete
  • Problémamegoldó készség, önálló munkavégzés, határozottság, konfliktuskezelő képesség, felelősségvállalás, jó szervezői, együttműködési készség
  • Rugalmas munkaidőhöz való hozzáállás
  • Kiemelkedő, önálló problémamegoldó és kommunikációs készség
  • Új ismeretek gyors elsajátítása

Előnyt jelent:

  • Egyéb nyelvek ismerete

Amit kínálunk:

  • Kihívást jelentő, komplex, felelősségteljes munkakör
  • Vidékről történő bejárás támogatása
  • Szakmai fejlődési lehetőség, tapasztalatszerzés
  • Hosszú távú munkalehetőség egy dinamikusan fejlődő csapatban
  • Teljes munkaidő, kimagasló fizetés
  • Kihívást jelentő, complex, felelősségteljes munkakör

Munkavégzés helye:

  • Debrecen

Jelentkezni angol, német és magyar nyelvű önéletrajzzal, motivációs levéllel a lenti  címen lehet. Bruttó bérigényt kérünk megadni.

Helyek Debrecen
Hajdú-Bihar
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció > Adminisztrációs asszisztens, Ügyintéző
Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Értékesítés / Kereskedelem > Kereskedelmi asszisztens
Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás > Ügyfélszolgálati munkatárs
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű