www.cvonline.hu
Ügyintéző (német nyelvtudással)

Győri munkaközvetítő irodánkba

Ügyintézőt

keresünk!

Elvárások:

  • legalább középfokú végzettség, tárgyalóképes német nyelvtudás
  • MS Office programok magas szintű ismerete
  • kiváló problémamegoldó és kommunikációs készség
  • önálló, megbízható, precíz és proaktív munkavégzés

Főbb feladatok:

  • általános irodai ügyintézői feladatok
  • a toborzási és kiválasztási folyamatok támogatása
  • kapcsolattartás a cég osztrák képviselőivel szóban, írásban

Amit kínálunk:

  • Stabil, hosszú távú munkalehetőség
  • Versenyképes bérezés

Várjuk német nyelvű önéletrajzát!ÉG

Kategória Asszisztencia / Adminisztráció, Adminisztrációs asszisztens, Adminisztrátor, Ügyintéző, Humán erőforrás, Hr asszisztens, Toborzó
Régió Győr
Győr-Moson-Sopron
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Vezetői engedély -
Munkaidő Teljes munkaidő, Határozatlan idejű