www.cvonline.hu

Ügyintéző

  • Company_icon Goldkern Kft.
  • Location_icon Szekszárd, Őcsény, Tolna
  • Mentés
  • Ez az álláshirdetés 5 napon belül lejár

Goldkern Kft. több mint 20 éves múlttal rendelkező, magyar tulajdonban lévő, terménykereskedelemmel foglalkozó cég

Ügyintéző

munkatársat keres teljes munkaidőben, 6 hónapos időszakra

FELADATOK:

  • Számlázás
  • Caferia nyilvántartás
  • Készlet kezelés
  • Szerződések nyilvántartása
  • Gépjárművekkel kapcsolatos ügyintézés

ELVÁRÁSOK:

  • Középfokú végzettség
  • Magabiztos, felhasználói szintű számítógépes ismeret (MS Office)
  • Jó kommunikációs és szervezőkészség
  • Határozott, dinamikus, önálló személyiség
  • Jó problémamegoldó készség, megbízhatóság, pontosság

ELŐNYT JELENT:

  • Felsőfokú végzettség
  • Azonnali munkakezdés
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

AMIT KÍNÁLUNK:

  • 6 hónapos munkaviszony
  • Versenyképes bérezés
  • Lendületes, segítőkész csapat
  • Jó munkahelyi légkör

 MUNKAVÉGZÉS HELYE: Őcsény és Szekszárd

Írásbeli jelentkezést a lenti e-mail címre várjuk:

Helyek Szekszárd
Őcsény
Tolna
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció > Adminisztrációs asszisztens, Ügyintéző
Pénzügy / Számvitel / Kontrolling > Pénzügyi asszisztens
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozott idejű