www.cvonline.hu

Ügyintéző

  • A hirdetés 321 napja lejárt

A Ciprusi Értékpapír és Tőzsdei Felügyelet (CySEC) szabályozása alatt működő nemzetközi hírű
befektetési cég, a Trading Point of Financial Instruments Ltd, kiváló adottságokkal rendelkező,
motivált munkatársat keres

Ügyintéző

( Hivatkozási szám: HU_AO2016 )

munkakörbe budapesti képviseleti irodájába!

A munkakörben elvégzendő fő feladatok a következők:

  • Információ továbbítás és kapcsolattartás az ügyfelekkel a különböző kommunikációs csatornákon
  • Segítségnyújtás az ügyfeleknek kéréseikkel és kérdéseikkel kapcsolatban
  • Az ügyfelek és a többi ügyfélszolgálati osztály közötti hatékony és folyamatos munkafolyamat kialakítása és elősegítése
  • Hatékony problémamegoldás

A fő követelmények a következők:

  • Szakirányú felsőfokú végzettség
  • A hasonló munkakörben szerzett tapasztalat előnyt jelent
  • Kiváló kommunikációs, kapcsolattartási és csapatmunkára való képesség
  • Kiváló szóbeli és írásbeli kommunikációs készségek magyar és német nyelven
  • Kiváló angol nyelvismeret
  • Kitűnő problémamegoldó készségek
  • Számítógépes felhasználói ismeretek (Microsoft Office eszközök)

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés
  • Szakmai fejlődés
  • Barátságos nemzetközi munkakörnyezet

Munkavégzés típusa:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

  • Budapest

Fényképes, angol nyelvű önéletrajzát küldje el a lenti e-mail címre, a fenti hivatkozási számot feltüntetve.
Az összes jelentkezést szigorúan bizalmasan kezeljük!

Helyek Budapest
Pest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol