www.cvonline.hu

Ügyintéző

  • A hirdetés 228 napja lejárt

A Szuro-Trade cégcsoport jánkmajtisi telephelyére

ügyintéző

munkatársat keres.

Feladatok:

  • be-, illetve kimérlegelési feladatok
  • mintavételek, terményminősítések
  • az áru telepen belüli raktári elhelyezésének koordinálása
  • nyilvántartások vezetése, rendszerezése, naprakészségének biztosítása
  • jelentések elkészítése
  • munkaidő beosztások elkészítése

Elvárások:

  • legalább középfokú végzettség,
  • magabiztos számítógép felhasználói képességek,
  • önálló, felelősségteljes munkavégzésre való képesség.

Előny:

  • vállalatirányítási rendszerismeret
  • gazdasági, pénzügyi végzettség
  • hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • hosszú távú, biztos cégháttér
  • piacképes jövedelem

Amennyiben hirdetésünk felkeltette figyelmét fényképes jelentkezését a lenti e-mail címre kérjük eljuttatni.

Helyek Szabolcs-Szatmár-Bereg
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő