www.cvonline.hu

Ügyintéző

  • A hirdetés 513 napja lejárt

Magyar tulajdonú vállalatcsoport miskolci irodájába
új munkatársat keresünk az alábbi munkakörbe:

Ügyintéző

Feladatok:

  • Jelentkezések fogadása, adminisztrálása
  • Ki- és beléptetéssel kapcsolatos munkaügyi adminisztráció támogatása
  • kimutatások készítése, nyilvántartások vezetése
  • általános irodai, adminisztratív feladatok ellátása

Elvárások:

  • Minimum középfokú végzettség
  • MS Office erős felhasználói szintű ismerete
  • Határozott fellépés
  • Dinamikus, önálló, precíz munkavégzés
  • Kiváló kommunikációs és kapcsolatteremtő képesség
  • Jó problémamegoldó és szervező készség

Előny:

  • felsőfokú végzettség
  • gazdasági végzettség
  • német nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • hosszú távú, megbízható együttműködést (stabil vállalati háttér)
  • szakmai fejlődési lehetőséget, színvonalas, változatos munkát
  • lendületes és szakmailag sokrétű munkakört

Kiegészítő információk:

  • munkavégzés helye: Miskolc
  • munkaidő: teljes főállású
  • munkaszerződés: határozatlan idejű
  • próbaidő: 3 hónap
  • kezdés várható ideje: megegyezés szerint, akár azonnal

Munkavégzés helye:

Miskolc

A jelentkezések beérkezésének határideje:

2016.05.15.

Helyek Borsod-Abaúj-Zemplén
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő