www.cvonline.hu

Ügyintéző

  • A hirdetés 330 napja lejárt

Irodai munkában gyakorlott, esetleg titkárnői vagy/és beszerzési tapasztalattal rendelkező

ügyintézőt

keresünk, azonnali kezdéssel.

Elvárás:

  • minimum középfokú közgazdasági végzettség (érettségi),
  • megbízható angol nyelvismeret,
  • önálló munkavégzés,
  • felhasználói számítógép ismeret (MS Office, excell, SAP ismeret előny),
  • kiváló kommunikációs készség,
  • pontos, precíz nagy munkabírás.

Munkavégzés helye: Tiszaújváros
Munkaidő: Teljes munkaidő, azonnali munkakezdési lehetőséggel.

Helyek Borsod-Abaúj-Zemplén
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Egyéb hasonló állások Önnek
Zöldség árufeltöltő

Tesco-Global Áruházak Zrt.

Munkakör megnevezése: Zöldség árufeltöltő Munka...
Budapest

Minőség ellenőrzési csoportvezető

Randstad Hungary Kft.

Holland tulajdonú kis munkagépekkel foglalkozó ...

Junior GERMAN Speaking Dispute Management and Collection Specialist

You are a bright talent with excellent communic...