www.cvonline.hu

Ügyintéző

PROHUMAN

Hozzáadva: 2016.11.03.
Hirdetés azonosító: 1014088

munkatársakat keresünk
Feladatok:
  • Részletfizetés iránt érdeklődők tájékoztatása
  • Igények felmérése, ajánlatadás (banki és biztosítási szolgáltatások)
  • Kérelmek rögzítése számítógépen keresztül
  • Szerződéskötés

Elvárások:
  • Középiskolai végzettség (bármilyen szakon)
  • Felhasználószintű számítógépes ismeretek
  • Kiváló kommunikációs készség és problémamegoldó képesség

Juttatások:
  • Alkalmazotti jogviszony
  • Versenyképes juttatási csomag
  • Hosszú távú munkalehetőség, stabil háttér
  • Magyar Nemzeti Bank által elismert szakképzettség megszerzésének lehetősége

Előnyök:
  • azonnali kezdés

  • Amennyiben a kínált pozíció felkeltette az érdeklődését és úgy érzi, hogy az elvárásunknak megfelel, kérjük, küldje el magyar nyelvű, fényképes önéletrajzát ügyintéző jeligével.