www.cvonline.hu

Ügyintéző - titkársági asszisztens

  • A hirdetés 609 napja lejárt

Semmelweis Egyetem

 a "Közalkalmazottak jogállásáról szóló" 1992. évi XXXIII. törvény 20/A. § alapján pályázatot hirdet

Innovációs Igazgatóság

 munkakör betöltésére.

A közalkalmazotti jogviszony időtartama: határozatlan idejű közalkalmazotti jogviszony.

A foglalkoztatás jellege: teljes munkaidő, heti 40 óra.

A munkavégzés helye: Semmelweis Egyetem Innovációs Igazgatóság, 1085 Budapest, Üllői út 26.

A munkakörbe tartozó lényeges feladatok:

  • adminisztratív és asszisztensi feladatok elvégzése;
  • az igazgató munkájához kapcsolódó adminisztratív és technikai feltételek segítése;
  • a titkárságra érkező és a titkárság által kiadmányozott iratok iktatása, továbbítása és kezelése;
  • a központi e-mail címre érkező levelek továbbítása a vezető, illetve az illetékes ügyintéző részére, napi levelezés kezelése;
  • a hivatalos dokumentumokra, a szükséges aláírások begyűjtésének koordinálása, megszerzése, adminisztrációs háttér biztosítása;
  • az igazgatóság által tartott előadások, rendezvények megszervezésében és előkészítésében történő közreműködés;
  • a karbantartási, felújítási munkálatok felügyelete;
  • vendégek fogadása.

A pályázati feltételek:

  • középfokú végzettség;
  • vezető mellett szerzett legalább 1 éves tapasztalat,
  • angol nyelvből legalább középfokú állami vagy azzal egyenértékű nyelvvizsga, tárgyalóképes nyelvtudás;
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek (MS Office);
  • büntetlen előélet és cselekvőképesség.

A pályázat elbírálásánál előnyt jelent:

  • egyetemen szerzett szakmai tapasztalat;
  • vállalatirányítási rendszer használata (pl. SAP, Poszeidon iktató rendszer, stb.) terén szerzett tapasztalat, gyakorlat.

A pályázat részeként benyújtandó iratok, igazolások:

  • önéletrajz;
  • végzettséget és/vagy képzettséget, nyelvtudást igazoló iratok;
  • nyilatkozat a pályázó hozzájárulásáról, hogy a pályázatban szereplő adatokat a jogszabályokban és a Szervezeti és Működési Szabályzatban felhatalmazott személyek, testületek megismerhessék.

 A munkakör betöltőjétől elvárt kompetenciák:

  • dinamikus, nyitott személyiség, rendszerlátó képesség, precizitás, terhelhetőség;
  • kiváló kommunikációs és kapcsolatteremtő készség;
  • önálló munkavégzésre való képesség, kiváló szervezőkészség;
  • határozott fellépés;
  • jó stressz tűrő képesség;
  • segítőkész, támogató hozzáállás.

A munkakör legkorábban a pályázatok elbírálását követően azonnal betölthető.

A pályázat benyújtásának határideje: 2016. február 15.

A pályázatok elbírálásának határideje: 2016. március 1.

Amit kínálunk:

  • versenyképes fizetés, tapasztalattól és végzettségtől függően, az illetmény alapjának megállapítására és a juttatásokra a "Közalkalmazottak jogállásáról szóló" 1992. évi XXXIII. törvény rendelkezései az irányadók;
  • fiatal és innovatív csapatban zajló munka.

A pályázati kiírás további közzétételének helye:

Link megjelenítése

Kérjük, pályázatában tüntesse fel az alábbi hivatkozási számot: 5069/KINIG/2016.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Közigazgatás / Államigazgatás
Asszisztencia / Adminisztráció
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol