www.cvonline.hu

Ügyintéző titkár

PROHUMAN

Hozzáadva: 2017.06.21.
Hirdetés azonosító: 811342

Partnercégünk megbízásából azonnali kezdéssel munkatársat keresünk az alábbi pozícióba:

Feladatok:
  • A CNS (kommunikáció, navigáció, szenzorok) igazgató és az igazgatóság alá tartozó osztályok műszaki jellegű asszisztenciájának és adminisztrációs feladatainak ellátása,
  • Angol nyelvű levelezés folytatása, valamint szakmai anyagok fordítása,
  • Az igazgató és az igazgatóság alá tartozó osztályvezetők napi programjának koordinálása,
  • Az igazgatóság munkatársainak szolgálati kiutazásainak megszervezése,
  • Eseti jelleggel az igazgatóság iratkezelési, nyilvántartási, titokvédelmi, valamint általános levelezési, postázási feladatainak ellátása.
Elvárások:
  • felsőfokú végzettség (műszaki vagy tanári),
  • legalább 3 év szakmai tapasztalat,
  • angol nyelv felsőfokú ismerete,
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek.
  • pontosság, alaposság, megbízhatóság,
  • önálló munkavégzésre és csapatmunkára való alkalmasság,
  • jó dokumentációs készség,
  • jó fogalmazó készség,
  • jó kapcsolatteremtő- és kommunikációs készség,
  • rendszerezettség, jó tervező- és szervezőkészség,
  • saját feladatok hatékony beosztása,
  • feladatkereső magatartás,
  • felelősségvállalási képesség.
Előny:
  • kiadványszerkesztői ismeretek,
  • széles látókörű általános ismeretek,
  • szakmai tapasztalat felsővezetőt közvetlen támogató munkakörben.
Amit kínálunk:
  • Általános nappali munkarend,
  • versenyképes jövedelem,
  • kulturált munkakörnyezet.
Munkavégzés helye:
  • Budapest
Kapcsolat:
Fényképes, bérigényt és referenciaszámot tartalmazó szakmai önéletrajzzal az E-mail cím megjelenítése e-mail címen keresztül.

Referencia szám: HC-SZA

Felhívjuk szíves figyelmüket, hogy csak az elvárásoknak teljes mértékben megfelelő jelentkezőket tudjuk értesíteni egy héten belül, telefonon keresztül.

Kategória
Régió