www.cvonline.hu

Ügyintéző - titkár

  • Ez az állásajánlat 3 napon belül lejár

Fogorvosi eszközöket forgalmazó és importáló nyíregyházi cég

Ügyintéző-titkár

munkatársat keres.

FŐBB FELADATOK, MUNKÁK:

  • Kapcsolattartás a beszállító gyártókkal angol nyelven szóban és írásban
  • A megrendelések feldolgozása és leadása a gyártók felé
  • Szállítmányok ütemezése, megszervezése, figyelemmel kísérése
  • Beérkező szállítmányok vámkezeltetése
  • Az áru bevételezése, számlázása, feladása, kintlévőség kezelés
  • Egyéb adminisztratív feladatok.

AZ ÁLLÁSHOZ TARTOZÓ ELVÁRÁSOK:

  • Tárgyalási szintű angol nyelvtudás szóban és írásban
  • Kiváló kommunikációs- és problémamegoldó készség

  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (MS-Office)
  • Szervezői készségek, időtervek, ütemezések kezelésének képessége
  • Több feladat egyidejű menedzselésének képessége
  • Tanulási, fejlődési képesség, nyitottság a változásokra
  • Képesség önálló munkavégzésre és csapatmunkára egyaránt
  • A szakmai tapasztalat nem elvárás, a feladatok elvégzéséhez szükséges képzéseket biztosítjuk

AZ ÁLLÁS BETÖLTÉSÉHEZ ELŐNYT JELENT:

  • Kereskedelmi ügyintézői gyakorlat
  • Felsőfokú végzettség

AMIT KÍNÁLUNK:

  • Szakmai képzés
  • Hosszú távú, stabil munkahely
  • Versenyképes fizetés
  • Mobiltelefon
  • Jó hangulatú, fiatalos csapat

MUNKAVÉGZÉS HELYE: Nyíregyháza

Munkaidő: Teljes

Fényképes önéletrajzát az alábbi e-mail címre várjuk.

Munkavégzés helye Nyíregyháza
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Régió Nyíregyháza