www.cvonline.hu

Ügyintéző német nyelvtudással

  • A hirdetés 610 napja lejárt

Magyar tulajdonú vállalatcsoport miskolci irodájába új munkatársat keresünk az alábbi munkakörbe:

Feladatok:

  • a partnercégekkel rendszeres kommunikáció német nyelven, írásban és szóban
  • fordítások készítése (németről magyarra, magyarról németre egyaránt)
  • kimutatások készítése, nyilvántartások vezetése
  • általános irodai, adminisztratív feladatok ellátása

A munkakör betöltéséhez szükséges:

  • magabiztos német nyelvtudás, írásban és szóban (erős középfok)
  • erős felhasználói szintű számítógépes ismeretek (különös tekintettel az Excel programra)
  • releváns munkatapasztalat (min. 1 év)

Személyes kompetenciák:

  • kiváló kommunikációs és szervezőkészség
  • hatékony, gyakorlatias és pontos munkavégzés képessége

Előny:

  • felsőfokú végzettség
  • gazdasági végzettség
  • vállalatirányítási rendszer ismerete

Amit kínálunk:

  • hosszú távú, megbízható együttműködést (stabil vállalati háttér)
  • szakmai fejlődési lehetőséget, színvonalas, változatos munkát
  • lendületes és szakmailag sokrétű munkakört

Kiegészítő információk:

  • munkavégzés helye: Miskolc
  • munkaidő: teljes főállású
  • munkaszerződés: határozatlan idejű
  • próbaidő: 3 hónap
  • kezdés várható ideje: megegyezés szerint, akár azonnal

Munkavégzés helye:

Miskolc

A jelentkezések beérkezésének határideje:

2015. november 26.

Helyek Borsod-Abaúj-Zemplén
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Minimális tapasztalat 1 év
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Német