www.cvonline.hu

Ügyféltanácsadó

  • A hirdetés 885 napja lejárt

 Kiemelt lehetőség pályakezdőknek és pályamódosítóknak is, teljes-vagy akár részmunkaidőben!

Piacvezető telekommunikációs, valamint banki partnerünk részére keresünk munkatársat az alábbi munkakörbe:

Feladatok:

  • meglevő illetve új ügyfelek igényeinek felvétele, reklamáció kezelés; tanácsadás; ajánlat készítés
  • a munkakörhöz tartozó adminisztráció elvégzése
  • mozgó ügyfélszolgálat

Elvárások:

  • banki területen középfokú végzettség, érettségivel
  • jó döntési és helyzet felismerési képesség
  • kiváló kommunikációs és kapcsolatteremtési készség
  • igényes megjelenés

Amit kínálunk:

  • stabil, nemzetközi cégháttér
  • kiemelt kereseti lehetőség + bónuszok
  • egyéni karrier utak
  • rendszeres szakmai képzések és tréningek

Egyéb:
Munkavégzés helye: Budapest

Kérjük, magyar nyelvű pályázati anyagát az alábbi e-mail címre küldje el.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Részmunkaidő