www.cvonline.hu

Ügyféltámogató munkatárs francia nyelvtudással

  • A hirdetés 450 napja lejárt

Ha szívesen kipróbálnád magad egy színes, fiatal és nemzetközi csapatban és környezetben, csatlakozz partnercégünk francia csapatához az alábbi munkakörben:

FELADATOK:

  • Ügyfelekkel, kollégákkal és partnerekkel való kapcsolattartás
  • Ügyfélkapcsolat kezelés telefonon és írásban
  • A beérkező problémák és kérdések pontos adminisztrációja
  • Hozzájárulni a folyamatok fejlesztéséhez

ELVÁRÁSOK:

  • A francia nyelv legalább középfokú ismerete (preferált felsőfok)
  • Az angol nyelv magabiztos használata középszinten
  • A Microsoft Office programok magabiztos használata
  • Jó kommunikációs készség
  • Monotonitástűrés
  • Rugalmasság
  • Logikus és proaktív gondolkodás
  • Kezdeményezési készség
  • Csapatjátékos attitűd

AMIT KÍNÁLUNK:

  • Multikulturális csapat, barátságos és együttműködő szemléletmód
  • Fejlődési lehetőség
  • Díjnyertes, környezettudatos iroda
  • Számos céges rendezvény, amin jól érezheted magad és jótékonykodásra is lehetőséget kapsz

Helyek Budapest
Pest
Kategória Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol, Francia