www.cvonline.hu

Ügyféltámogató munkatárs angolnyelv-tudással (pályakezdő)

  • A hirdetés 492 napja lejárt

Ha középfokon beszélsz angolul, haladó szintű az Excel tudásod és szívesen kipróbálnád magad egy fiatalos nemzetközi csapatban, csatlakozz kiemelt multinacionális partnerünkhöz.

FŐBB FELADAtok:

  •  Az ügyfélszolgálaton vagy a háttérben dolgozó kollégák adminisztratív támogatása
  • Duplikált és spam ügyek („jegyek”) lezárása
  • Jegyek adminisztrációja kategóriáknak megfelelően, támogatva a feladatleosztást az ügyfélszolgálati munkatársak között
  • Számlamásolat igénylések továbbítása a releváns csapat felé
  • Nem ügyfélszolgálati jellegű ügyek továbbítása a releváns csapat felé
  • Dokumentációk igénylése külföldi bérlések kapcsán sablon e-mailek segítségével

AZ ÁLLÁSHOZ TARTOZÓ ELVÁRÁSOK:

  • Haladó szintű Excel ismeretek (függvények, Pivot-tábla, transzformáció, stb.)
  • Az angol nyelv magabiztos használata középszinten
  • Jó kommunikációs készség
  • Monotonitástűrés
  • Rugalmasság

AMIT KÍNÁLUNK:

  • Multikulturális csapat, barátságos és együttműködő szemléletmód
  • Fejlődési lehetőség
  • Díjnyertes, környezettudatos iroda
  • Számos céges rendezvény, amin jól érezheted magad és jótékonykodásra is lehetőséget kapsz

A jelentkezéseket az alábbi e-mail címen várjuk.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol