www.cvonline.hu

Ügyféltámogató mérnök

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2016.12.08.
Jelentkezési határidő: 2016.12.23.
Hirdetés azonosító: 1079952

A hazai CAD/CAM/PLM piacon több mint 20 éve meghatározó szerepet betöltő partnercégünk számára Ügyféltámogató munkatársat keresünk.
Pályakezdők jelentkezését is várjuk.

Feladatok:

- Értékesítés támogatása műszaki és informatikai oldalról
- Ipari gyártó cégek gépészeti problémáinak feltérképezése, megoldása
- Ügyfelek számára műszaki tanácsadás
- Programozás, adatbázisok kezelése
- Adatbázisokkal kapcsolatos problémára megoldás keresés, pl. makró írása

Elvárások:

- Erős középszintű ANGOL nyelvtudás
- Villamosmérnök, gépészmérnök, mechatronikai mérnök vagy mérnök-informatikus végzettség
- Programnyelvek ismerete, programozási tapasztalat előny(C#, VB.NET, Javascript, PHP)
- Haladó adatbázis ismeretek (SQL)
- Gyártási ismeretek
- MS Office magabiztos kezelése
- Megoldás központú gondolkodás, feladatok logikus, algoritmikus részekre bontására, és a feldolgozására való képesség
- Utazási hajlandóság
- Csapatmunka

Amit kínálunk:

- Családias légkör
- Inspiráló munkakörnyezet
- Széles körű tapasztalatszerzési és tanulási lehetőség
- Versenyképes fizetés
- Közös munka izgalmas, új ügyfelekkel
- Változatos, valós ipari feladatok megoldása
- Felelős, és önálló munkavégzés, támogatás egy csapattól

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján