www.cvonline.hu

Ügyféltámogató - digitális gyártás

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.04.26.
Jelentkezési határidő: 2015.06.18.
Hirdetés azonosító: 904466

A hazai CAD/CAM/PLM piacon több mint 20 éve meghatározó szerepet betöltő, dinamikusan fejlődő partnercégünk számára Ügyféltámogató munkatársat keresünk.

Feladatok:

Ügyfelek telefonos, személyes támogatása
Tanfolyamok megtartása
Rendezvényeken, bemutatókon részvétel
Dokumentációk, segédanyagok készítése

Elvárások:

Gépészmérnök vagy villamosmérnök végzettség
Gyártási területen szerzett tapasztalat előny (pl. szakmai gyakorlat vagy max. 2 év tapasztalat)
Angol nyelvtudás
Jó kommunikációs készség
Gyártástechnológiai ismeretek
Nyitottság új technológiák iránt
Programozási alapismeretek, minimális programozási tapasztalat
Dinamikus személyiség

Amit kínálunk:

Fiatalos, dinamikus csapat
Családias légkör
Inspiráló munkakörnyezet
Széles körű tapasztalatszerzési és tanulási lehetőség
Versenyképes fizetés

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a