www.cvonline.hu

Ügyfélszolgálatos munkatárs

  • A hirdetés 846 napja lejárt

• Nem ismersz lehetetlent?
• Tudsz és szeretsz is beszélni?
• Precíz vagy? Képes vagy egyszerre akár több dologra is koncentrálni?
• Megállod a helyed mind csapatban, mind egyénileg?
• Keresed és szereted a kihívásokat?
• Egy dinamikusan fejlődő, országos cég tagja szeretnél lenni?

Ha a kérdésekre IGEN a válaszod, akkor jelentkezz csapatunkba!

A Pannon-Work Személyzeti Szolgáltató Zrt. saját csapatába keres Ügyfélszolgálatos munkatársat!

Feladatok:
• munkavállalók toborzásában történő segítségnyújtás
• munkákra jelentkezők tájékoztatása és regisztrálása
• általános irodai adminisztrációs feladatok elvégzése
• álláshirdetések megírása, a jelentkezések fogadása
• folyamatos kapcsolattartás a munkavállalókkal
• az iroda zavartalan működésének támogatása

Előny:
• hasonló munkakörnyezetben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:
• fiatalos, lendületes munkakörnyezet
• előrelépési lehetőség
• útiköltség támogatás

Munkavégzés helye: Veszprém

Munkaidő: hétfőtől péntekig napi 4-6 órában

Munkába állás időpontja: 2015. február 2.

Kreatív vagy videó CV-vel január 29-ig a E-mail cím megjelenítése email címen, „Ügyfélszolgálatos” tárggyal. Bővebb információ: 0670 380 04 36 vagy a fenti email címen, esetleg személyesen a Pannon-Work Veszprémi Kirendeltségében (Veszprém, Szeglethy u. 1. II. emelet) H-P 12-16 óra között.

FIGYELEM: nappali tagozatos diákok és/vagy Rehabilitációs kártyával rendelkezők jelentkezését is várjuk!

Munka időpont: H-P 4-6 órában

Munkavégzés helye: Veszprém megye, Veszprém

Bérezés:

Elvárás

• számítógépes ismeretek
• kiváló kommunikációs készség
• elhivatottság és tanulás vágy
• legalább középfokú végzettség

Helyek Veszprém
Kategória Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Diákmunka / Szakmai gyakorlat
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő