www.cvonline.hu

Ügyfélszolgálatos Munkatárs

  • A hirdetés 1105 napja lejárt

Nemzetközi vállalatcsoport tagjaként, a belföldi expressz kiscsomag-szállítás területén meghatározó vállalat vagyunk. Ügyfeleink között sikeres magyar vállalkozások és multinacionális vállalatok egyaránt megtalálhatók.

További sikereink és a folyamatosan növekvő igények teljesítéséhez elhivatott kollégát keresünk, 2 műszakos munkarendbe

munkakörbe.

Feladatok:

  • Vállalati ügyfelekkel történő telefonos/e-mailes kapcsolattartás,
  • A Partnereinktől érkező kérések, reklamációk kezelés, probléma megoldása,
  • Adminisztrációk pontos és napra kész vezetése,
  • Kimutatások készítése.

Elvárásaink:

  • Középfokú végzettség,
  • Minimum 1 éves gyakorlati tapasztalat ügyfelekkel való kapcsolattartásban,
  • Kiemelkedő kommunikáció, gyors és hatékony reagálás a változásokra,
  • Magas fokú önállóság, pontosság, megbízhatóság, határozott személyiség,
  • PC magas szintű felhasználói szintű ismerete,
  • Excel magas szintű ismerete,
  • Hajlandóság a 2 műszakos munkarendben történő munkavégzésre.

Előny:

  • Szállítmányozással foglalkozó cégnél szerzett hasonló tapasztalat,
  • Ügyfélszolgálati munkakörben szerzett gyakorlat,
  • Angol nyelv kommunikációs szintű ismerete.

Munkarend:

  • Hétfőtől péntekig heti váltásban 08:00-16:30-ig és 12:30-21:00-ig

Amit kínálunk:

  • Dinamikus, lendületes csapat, hosszú távú munkalehetőség,
  • Versenyképes juttatási csomag.

Munkavégzés helye:

  •  Budapest, IX. kerület

Amennyiben felkeltettük érdeklődését, fényképes szakmai önéletrajzát a munkakör és a fizetési igény megjelölésével küldje el a lentie-mail címre a megjelenéstől számított 2 héten belül.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Középiskola