www.cvonline.hu

Ügyfélszolgálatos Munkatárs

  • A hirdetés 947 napja lejárt

Örömmel jelentjük be, hogy nemrég nyitottuk meg az XM képviseleti irodáját Budapesten, most pedig olyan rátermett, ambiciózus és energikus szakembert keresünk, aki szívesen csatlakozna cégünkhöz ügyfélszolgálatos munkakörben!

(Hivatkozási szám: HU_CCO0720144)

A pozícióhoz tartozó fő feladatok a következők:

  • Válaszadás az ügyfelek kérdéseire élő chaten, e-mailen és telefonon
  • Segítségnyújtás az ügyfeleknek kéréseikkel és kérdéseikkel kapcsolatban
  • A termékekkel és szolgáltatásokkal összefüggő kérdések gyors és szakszerű megoldása
  • Az elérhető termékek és szolgáltatások hirdetése az ügyfeleknek
  • Kapcsolattartás a cég más osztályaival
  • Együttműködés a cég többi munkatársával a célként kitűzött eredmények elérése érdekében

Legfőbb követelmények:

  • Valamilyen üzleti területen szerzett felsőfokú végzettség
  • Minimum  2 év tapasztalat hasonló munkakörben
  • Magyar anyanyelv alapos és pontos ismerete, valamint az angol nyelv magas szintű ismerete írásban és szóban egyaránt
  • Kiváló kommunikációs és kapcsolattartási készség
  • Kiemelkedő ügyfélkommunikációs készség
  • Jó szervező- és elemzőkészség
  • A számítógép kiváló ismerete

Juttatások:

A sikeres jelentkezőknek vonzó juttatási csomagot ajánlunk.

Munkavégzés típusa:

  • teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

  • Budapest

Jelentkezését angol nyelvű önéletrajzával és egy fényképpel együtt küldje el a lenti e-mail címre a fenti hivatkozási szám feltüntetésével.

Az összes jelentkezést szigorúan bizalmasan kezeljük!

Helyek Pest
Budapest
Kategória Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Asszisztencia / Adminisztráció
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő