www.cvonline.hu

Ügyfélszolgálatos munkatárs

  • A hirdetés 82 napja lejárt

Számítástechnikai szervizbe

ügyfélszolgálatos munkatársat

keresünk.

Feladatkör:

  • Vevőkkel történő kapcsolattartás (munkafelvétel és tájékoztatás (személyesen, telefonon, emailban)
  • Rendelések feldolgozása, nyilvántartások vezetése
  • Információ és segítségnyújtás e-mailben és telefonon
  • Problémamegoldás, esetleg panaszkezelés
  • Kapcsolódó adminisztratív feladatok

Elvárások:

  • Naprakész-, alapos számítástechnikai HW/SW ismeret
  • Ügyfélközpontúság
  • Alapfokú angol és/vagy orosz nyelvtudás
  • Kiváló kommunikációs és problémamegoldó készség
  • Jó stressz tűrő képesség és határozottság
  • Szakirányú végzettség, vagy tapasztalat

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, kérjük juttassa el önéletrajzát bérigény megjelölésével a lenti e-mail címre.

A munkavégzés helye: Budapest XIII. kerület

Helyek Budapest (Budapest, XIII. kerület, Magyarország)
Pest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás > Ügyfélszolgálati munkatárs
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol, Orosz