Ügyfélszolgálatos munkatárs spanyol/olasz/német nyelvtudással

Mind-Diák Szövetkezet
Hozzáadva: 2016.11.05.
Hirdetés azonosító: 1064974
lejárt

Ha diákmunka, akkor Mind-Diák! A diákszövetkezet, aminek folyamatos fejlődését több tízezer diák szorgalma és tehetsége biztosítja. Különböző iparágakban működő hazai és multinacionális cégeknél végezhetsz rendszeresen és alkalmanként diákmunkát, részt vehetsz gyakornoki programokban, szakmai gyakorlaton.

Ha szeretnéd kipróbálni az angol és spanyol/olasz/német nyelvtudásod ügyfélszolgálatosként, jelentkezz hozzánk!

Feladatok:

  • Ügyfélszolgálatos teendők ellátása
  • Emailes kapcsolattartás az ügyfelekkel
  • Adminisztrációs feladatok elvégzése

Elvárások:

  • Középfokú angol és spanyol/olasz/német nyelvtudás, hatékony kommunikációra való képesség idegennyelven
  • Jó kommunikációs készség
  • Megbízható, precíz munkavégzés
  • Heti min 20 munkaóra vállalása
  • Munkavégzés a Budafoki úton

Amit kínálunk

  • Alapbér: br. 850 Ft/óra
  • Rugalmas munkaidőbeosztás
  • Hosszútávú lehetőség
  • Karrierépítési lehetőség a cégnél

Jelentkezni regisztráció után a Link megjelenítése honlapján lehet önéletrajz feltöltésével, vagy a E-mail cím megjelenítése címen.