www.cvonline.hu

Ügyfélszolgálatos munkatárs részmunkaidőben (4 órás )

  • A hirdetés 1050 napja lejárt

TMX Mobile Solution Szerviz Kft.

Elektronikai termékek javításával foglalkozó vezető gyártói garanciális márkaszerviz

 Ügyfélszolgálatos munkatársat keres részmunkaidőben (4 órás )

Budaörsi telephelyre. (munkavégzés ideje: 14.00 – 18.00)

Feladatok:

  • Garanciális ügyfélszolgálati feladatok ellátása
  • Személyes ügyfélszolgálat esetén ügyfelek fogadása; gyors, pontos, udvarias kiszolgálása; részükre segítségnyújtás
  • Probléma, panaszkezelés és az ezekhez kapcsolódó adminisztratív feladatok ellátása
  • Munkatársak adminisztratív munkájának segítése, információszolgáltatás részükre
  • Adminisztrációs feladatok elvégzése

Elvárások:

  • MS Office programok erős felhasználói szintű ismerete
  • Ügyfélorientált gondolkodásmód, türelem, segítőkészség
  • Kiváló kommunikációs, problémamegoldó és kapcsolatteremtő készség
  • Precíz, pontos munkavégzés
  • Alkalmasság a csapatban való munkára
  • Kulturált megjelenés
  • 1-2 éves hasonló területen szerzett tapasztalat

Előny:

  • Angol nyelvtudás
  • Személyes ügyfélszolgálaton/ call centerben szerzett tapasztalat
  • Komplex gondolkodásmód
  • Nagyfokú precizitás

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem, hosszú távú együttműködés
  • Fiatal, dinamikus csapat, jó hangulat
  • Folyamatos szakmai fejlődés

Munkavégzés helye:

Budaörs

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, hogy magyar nyelvű, fényképes önéletrajzát - bérigény megjelöléssel - , valamint motivációs levelét az alábbi email címre küldje el részünkre.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Minimális tapasztalat 1 év
Munkaidő tipusa Részmunkaidő