ÜGYFÉLSZOLGÁLATOS, MENEDZSER (NÉMET / FRANCIA / LENGYEL / OLASZ NYELVTUDÁSSAL)

  • A hirdetés 1154 napja lejárt

Európai központunkba munkatársat keresünk,

munkakörbe, győri illetve otthoni munkavégzéssel.

Feladatok

  • fordítások
  • telefonok, e-mailek fogadása és megválaszolása
  • megrendelések felvétele német vagy francia vagy lengyel nyelven
  • egyéb irodai munkák ellátása
  • a cég képviselete a francia  piacon

Elvárások

  • német vagy francia vagy lengyel vagy olasz nyelvtudás főként írásban a fordítási feladatok miatt
  • jó kommunikációs és szervezőképesség
  • nagy terhelhetőség
  • precíz, dinamikus munkavégzés

Amit kínálunk

  • Karrierlehetőség, előrelépési lehetőség!
  • Versenyképes fizetés, emelési lehetőségekkel.

Egyéb

  • Előnyt jelent a természetes gyógymódok iránti érdeklődés, esetleg tapasztalat.

Munkavégzés helye
Győr / Otthon

E-mailben, fényképes önéletrajzzal, az alábbiakban olvasható címen.